Laser aréna Olomouc

Firemní akce a teambuildingy

Přemýšlíte, jak překvapit kolegy a připravit skutečně originální teambuilding? Už Vás nudí pořád tytéž aktivity, které nápadně připomínají celotáborové hry z dětství?  Omrzelo Vás pravidelné firemní posezení u piva a bowlingu a chcete přijít s něčím novým a atraktivnějším?

Pak rozhodně vsaďte na Laser game a navštivte naši Laser arénu v Olomouci.  Nebudete litovat!

Čeká tam na Vás jedinečný zážitek plný adrenalinu, akce a napínavých soubojů.

Nenechte se mýlit, laserová střelnice nebo také laser tag rozhodně není zábavou jen pro teenagery nebo milovníky akčních filmů. Naopak. Laser game je zcela bezpečná a ve své podstatě nenáročná aktivita pro ženy i muže všech věkových kategorií a jako týmová hra se skvěle hodí právě pro firemní akce. Není potřeba žádné vlastní vybavení, fyzická kondice ani jiné zvláštní předpoklady. Zahrát si může opravdu každý. Ta pravá zábava ale začíná právě při hře v týmu, kdy jste nuceni přemýšlet nad taktikou a herní strategií a hlavně - musíte držet spolu. Užijete si tak nejen spoustu napínavých momentů, ale posílíte také jednotného týmového ducha a schopnost spolupracovat, což je podstatou teambuildingových aktivit.

Kolik hráčů se může zapojit?

Turnaje se může zúčastnit celá firma, v každé jedné hře ale může hrát max 11 lidí. Ostatní kolegové se přitom mohou pohodlně usadit v předsálí samotného dějiště hry a 15minutové čekání, než budou i oni vyzvání ke hře, si zpříjemnit oblíbeným drinkem z nabídky našeho baru. Do zázemí Laser arény se bez problému vejde až 40 osob. Můžete si vyzkoušet individuálně v každé hře jiný herní mód, nebo pro Vás můžeme uspořádat firemní turnaj na klíč! Na přání zajistíme také catering a nápoje mimo standardní nabídku.

A jak vypadá modelový firemní turnaj pro 16-20 osob?

V předsálí se pohodlně usadíte, obsluha Vás přivítá, vysvětlí pravidla hry a vybaví Vás vším potřebným. Poté se rozlosujete do týmů, ideálně po 4 -5 hráčích. V průběhu turnaje se utká každý tým s každým. Turnaj trvá cca 2 hodiny (jedna hra 12 minut), každý hráč si užije 3 hry.

Váš teambuildingový turnaj rádi upravíme na míru podle vašich přání a podle počtu osob, které se jej budou účastnit. Kontaktujte nás pro podrobnosti a kalkulaci ceny na info@laserarenaolomouc.cz nebo na tel. 604 685 483.

Proč je laser game ideální pro firemní akce?

 Laser game je relaxace                               

Způsob, jak se dokonale vybít a shodit ze sebe každodenní stres.

Laser game je pohyb                   

 Věřte, že se během hry pořádně zapotíte a nemusíte ani do fitka!

Laser game je spolupráce          

Týmová hra rozvíjí komunikaci a spolupráci v týmu.                       

Laser game je strategie                            

Pokud chcete zvítězit, potřebujete společně promyslet strategii.

Laser game je akce a zábava     

Zaručeně si užijete spoustu adrenalinu a netradiční zábavy.

 

V případě zájmu o organizaci firemní akce nebo teambuildingu nás prosím kontaktujte na info@laserarenaolomouc.cz nebo na tel. 604 685 483.