Herní módy

Herní mód Teamplay

Teamplay

Hráči se rozdělí na dvě skupiny, které svedou boj proti sobě. Kladné body do hodnocení dostane hráč za zasažení protivníka, záporné za vlastní smrt nebo zasažení člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

Herní mód Deatchmatch

Deathmatch

Každý hráč hraje sám za sebe. Kladné body do hodnocení dostane za zasažení jiného hráče, záporné za vlastní smrt. Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout ostatní hráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

Herní mód SWAT

SWAT mód

V tomto scénáři zůstanou UV světla v aréně zhasnutá, stejně jako světelné diody vašich vest. Jediným zdrojem světla tak bude integrovaná svítilna ve vaší zbrani. Plíživá atmosféra tohoto módu vás dostane! Dejte pozor, protože každé zasvícení vás může stát život! Mód doporučujeme spíše zkušeným hráčům.

Herní mód Párovaná

Párovaná

Tento mód je určen pro 6-10 hráčů rozdělených do dvojic a je zaměřen na úzkou kooperaci dvou lidí. Vezměte svojí přítelkyni nebo nejlepšího kámoše a ukažte ostatním, kdo je ta nejostřílenější dvojka v Olomouci. Mějte svého parťáka vždy nablízku, kryjte si záda, domlouvejte signály. Pokud chcete být nejlepší, budete to potřebovat! Jste v tom jen vy dva, protože ve dvou se to nejlíp táhne.

Herní mód Invisible

Invisible

V tomto módu zůstanou barevné diody na vašich vestách zhasnuté. V temné atmosféře laser arény se tak stanete téměř neviditelným. Stejná výhoda ale patří i všem vašim soupeřům, dejte proto dobrý pozor na stíny v tajemných zákoutích arény.

Herní mód Gladiátor

Gladiátor

Gladiátor je mód pouze pro velmi zkušené hráče, který posouvá hru do více realistických obrysů. V tomto módu má každý hráč omezený počet životů a také omezený počet nábojů! Jakmile vám životy dojdou, hra pro vás končí.