LASER ARENA OLOMOUC

Pro zábavu s kamarády

Přemýšlíte, co nového podniknout s přáteli o víkendu? Už se Vám omrzely dlouhé večery v nedaleké hospůdce, fitcentrum i bowling? Pokud ve Vás už od teenagerovských let dřímá touha stát se alespoň na chvíli akčním hrdinou, vyzkoušejte laser game! Nechte se okouzlit jedinečnou vizuální show a hrou plnou napětí, akce a zábavy.

Věřte, že laser game bude netradičním zážitkem, na který jen tak nezapomenete a brzy si jej budete chtít zopakovat. Vyzkoušet totiž můžete hned 6 herních módů.

Teamplay

Teamplay

Deathmatch

SWAT mód

Párovaná

Gladiátor

Invisible

Naše Laser aréna je bezesporu opravdovou lahůdkou pro milovníky sci-fi, zdaleka ale nejen pro ně. Turnaj v laser game si vychutnáte s partou kamarádů napříč zájmy i profesemi, ale věřte, že si užije i Vaše přítelkyně. Co takhle místo dalšího tradičního rande v kině nebo kavárně překvapit Vaši drahou výletem do Laser arény? Vžít se na chvíli do kůže Brada Pitta a Angeliny Jolie a zahrát si na pana a paní Smithovi bude určitě pro každou slečnu zážitkem, na který jen tak nezapomene. A pokud do toho dáte vše a při hře se trochu zapotíte, před pokračováním rande se můžete opláchnout v našich sprchách.

Největší výhodou laser tagu je jeho nenáročnost.

 

Nemusíte se jako u paintballu nikam vypravovat, shánět speciální vybavení a obávat se suvenýru v podobě bolestivých modřin po zásahu projektilem. Naopak. Zásah v laser game nebolí, hra je zcela bezpečná a nevyžaduje zvláštní fyzickou zdatnost. Hra je ale zároveň akčnější, napínavější a také vizuálně atraktivnější. Pokud tedy přemýšlíte, co podniknout o víkendu, neváhejte a přijďte k nám do Laser arény Olomouc! Pro co nejlepší zážitek doporučujeme partičku minimálně 6 osob.